Najlepsze okna dachowe

Najlepsze okna dachowe

Firma Fakro działa na rynku od 1991 roku, okna dachowe Fakro są jednymi z najchętniej wybieranych. Trudno się temu dziwić, gdyż tym, co wyróżnia je na tle innych jest perfekcyjna jakość materiałów, z których są wykonane, proces produkcyjny z wykorzystaniem najnowszych technologii i dbałość o każdy szczegół. Przez niespełna 30 lat funkcjonowania zaskarbiła sobie serca i zaufanie klientów nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Dziś jest wiceliderem na światowym rynku okien dachowych.
W ofercie firmy Fakro znaleźć można okna uchylno-obrotowe preSelect, dwuszybowe okna obrotowe, trzyszybowe okna obrotowe, okna obrotowe o podwyższonej odporności na wilgoć, okna obrotowe Z-Wave, superenergooszczędne okna obrotowe, antywłamaniowe okna obrotowe Secure, okna łukowe, okna o podwyższonej osi obrotu, okna balkonowe, wyłazowe, kolankowe, okna do zespoleń otwierane i nieotwierane, nadstawki i okna niestandardowe. W ofercie firmy znajdziesz także elementy zwiększające komfort użytkowania okien, jak chociażby: żaluzje, markizy, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, moskitiery, filtry i nawiewniki. Ale to jeszcze nie wszystko. Firma Fakro w swoim asortymencie posiada także wszelkie elementy niezbędne podczas montażu okien,np.: szpalety wewnętrzne, listwy, zestawy izolacyjne, pakiety kołnierzy izolacyjnych, warkocze i opaski docieplające, nakładki na ościeżnice i krokwie pomocnicze.
Firma proponuje okna dachowe Fakro w kilku klasach. Choć wizualnie modele są do siebie podobne, to na pierwszy rzut oka niewidzialne elementy i zastosowane technologie wpływają na komfort ich użytkowania. Oto kilka słów na temat każdej z nich, by wybór odpowiedniego okna okazał się łatwiejszy niż przypuszczasz i aby wybrane okna dachowe Fakro sprostały Twoim wszelkim oczekiwaniom.
1. Klasa standard. Jest to najbardziej podstawowa wersja okien. Doskonale doświetlają naturalnym światłem pomieszczenia zlokalizowane na poddaszu i umożliwiają swobodny przepływ powietrza. Wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi i akustycznymi. Jeszce jedną bardzo istotną kwestią jest to, że są one dostępne w bardzo przystępnych cenach.
2. Klasa profi. Okna dachowe Fakro klasy profi charakteryzują się nieco lepszymi parametrami niż okna poprzedniej klasy. Są one bardzo funkcjonalne. Nie tylko umożliwiają doświetlenie pomieszczeń i piękny widok, ale także mają wbudowaną funkcję, która umożliwia nieustanny przepływ świeżego powietrza. Co więcej, okna te gwarantują mieszkańcom pełne bezpieczeństwo, gdyż zostały wyposażone w innowacyjny system antywłamaniowy. Możesz więc spać spokojnie. Warto zaznaczyć także, że okna te przyczyniają się do oszczędzania energii, a także nie pozwalają na to, by niepokoiły Cię głośne dźwięki dochodzące z ulicy czy towarzyszące zjawiskom atmosferycznym.
3. Klasa lux. Składają się na nią okna najwyższej jakości. Wydawać by się mogło, że nie można stworzyć okien lepszych niż te, które widnieją w klasie profi, tymczasem powstała klasa lux. Innowacyjne technologie, rozwiązania, wysokiej klasy materiały, to wszystko składa się na to, ze okna te są po prostu najlepsze. Bardzo wysokie bezpieczeństwo antywłamaniowe, panoramiczny widok, duża powierzchnia przeszklona i nieustanny przepływ powietrza to tylko niektóre elementy, które wyróżniają okna klasy lux na tle innych. Bardzo istotny jest tutaj także fakt, iż można zdecydować się zarówno na manualne, jak i automatyczne sterowanie oknem. To drugie znacznie zwiększa komfort jego użytkowania. Co więcej, okna dachowe Fakro klasy lux doskonale sprawdzają się w domach, gdzie są dzieci, gdyż gwarantują ochronę przed niepożądanym otwarciem. Żadne dźwięki dochodzące z zewnątrz nie będą zakłócały Twojego spokoju.
Jeśli już decydujesz się na montaż okien dachowych, zapewne chcesz, by służyły Ci przez wiele lat. Sięgając po okna dachowe Fakro, zyskujesz gwarancję, że tak właśnie będzie, bez względu na to, jak intensywnie będziesz je eksploatował.