Dom bez mężczyzn

Budowa domu jest wyłącznie męskim zajęciem? Skądże znowu! Mamy przecież równouprawnienie płci. Kobiety prowadzą samochód, naprawiają krany, noszą fortepiany… Dlaczego nie miałyby więc zbudować domu?

Praktycznie rzecz biorąc, domów nie budują ani mężczyźni, ani kobiety, tylko twory bezpłciowe – ekipy budowlane, o których krążą już mniej bądź bardziej wyszukane opowieści. I podczas gdy całą konstrukcję wciąż jeszcze pozostawimy owym ekipom, to wykończeniem i dekoracją równie dobrze – a pewnie o wiele lepiej – mogą zająć się kobiety.

Obraz krzywo, firanki na lewą stronę, wazon nie ten? Drogie Panie, od dzisiaj równouprawnienie nabiera pełnego znaczenia! Zatem wiertarki w dłoń, śrubokręty w zanadrze i… Niech dom wreszcie zacznie przypominać dom!

Prezentujemy najnowsze trendy i radzimy, w jaki sposób zrealizować je samemu. Drobną, kobiecą dłonią. Udowodnimy, że ciężkie nigdy nie jest za ciężkie, a jeżeli coś może zrobić mężczyzna, może i kobieta. Pokażemy, co i jak można zrobić samemu. Żadnych fachowców, żadnych mężczyzn. Tylko kobiety i ich wizje. Zapraszamy!